К основному контенту

Як підготуватися до ЗНО за 30 днів

Читати всі підручники і ходити на курси , або до репетитора вже явно пізно. Тому постарайтеся потренуватися розв’язувати самі тести ЗНО. Зробити це можна, наприклад, за допомогою ось цього сайту (тести минулих років).

Візьміть секундомір і спробуйте за допомогою нього визначити , за скільки Ви проходите той чи інший тест? Постарайтеся вкластися у відведений час.

Не нервуйтеся – це для тих , хто готувався весь рік і тепер вже багато чого знає.
Такий народ, зазвичай нервує тому, що їм здається , що вивчили вони все, крім того , що справді буде потрібно.

Оцінка ЗНО – досить відносна . Вона залежить не стільки від того , як Ви знаєте предмет , скільки від того , наскільки його знають (або не знають) інші. І ще – від того , як Ви вмієте проходити тести.

Головне у підготовці та на самому тесті зберігати холоднокровний спокій. Пройшли пробні або онлайн тести – подивилися правильні відповіді – визначили ” слабкі місця ” – почитали підручник – знайшли відповіді .

Наступного дня повторили .

Весь тест пройшли без помилок? Знайдіть в Інтернеті другий (в інтернеті повно безкоштовних тестів) .

При проходження тесту – подумайте , чому питання сформульоване саме так? Спробуйте відповісти на нього , не дивлячись на варіанти відповідей.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Експрес-уроки української мови Олександра Авраменка

Урок 215. Що означає вислів НА РУКУ КОВІНЬКА? Урок 214. Що таке ГАЙ і ДІБРОВА? Урок 213. Одягати чи надівати? Урок 212. Уїхав до моря чи ПОїхав? Урок 211. Бігборд чи білборд? Урок 210. Один і той самий? Ні! Урок 209. Вмикач чи вимикач? Урок 208. Купляти чи купувати? Урок 207. Ріка чи річка? Урок 206. Наступним чином… Яка помилка в цій сполуці слів? Урок 205. ФенОмен чи феномЕн? Урок 204. Слово “дунай” можна писати з малої літери… Коли? Урок 203. ОДНОФАМІЛЕЦЬ? Урок 202. Ревіти білугою… У чому помилка? Урок 201. МУШУ чи МАЮ працювати? Урок 200. Сир чи творог? І що таке НАБІЛ? Урок 199. КілОметр чи кіломЕтр? Урок 198. Адрес чи адреса? Урок 197. ЛікАрський чи лІкарський? Урок 196. Цигарки курять чи палять? Урок 195. Світлано, Ви щаслива (чи щасливі)? Урок 194. Хто такий БРОВАР? Урок 193. Префікс З- чи С-? Урок 192. Історія вислову ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ Урок 191. Прізвище, а потім ім’я чи навпаки? Урок 190. Хто придумав слово ПРОМІНЬ? Урок 189. ЗгОдний чи згІдний? Урок 188. Що означає НАРАЗІ? У

Тренажери з української мови та літератури

1.  arealme.com Онлайн-тест словникового запасу. Доволі простий тренажер, який нещодавно був дуже популярним серед користувачів українського Facebook. Як серйозне джерело підготовки його навряд чи можна розцінювати, але приблизно оцінити багатство свого словника – це завжди цікаво. І не забувайте позмагатись із друзями :) 2.  webpen.com.ua Комплексний тренажер з української мови. Поєднує компактний виклад теоретичного матеріалу із великим обсягом практичних завдань. Ви зможете перевірити свої знання із фонетики, лексики, орфографії та культури мова. Чудовий додатковий засіб перевірки й засвоєння знань у підготовці до ЗНО з української мови. 3.  ukr-mova.in.ua Зручний і красивий ресурс із великою базою вправ, головний акцент яких  - допомогти розібратись зі «складними випадками». Часто найбільш поширені помилки із поясненнями ви могли бачити у сторінках соцмереж. Також радимо слідкувати за оновленнями блогу на цьому сайті, де у компактній ілюстрованій викладено багато орфогр